AKTUALNOŚCI

narodowe swieto niepodległosci 2019

11 listopada upamiętniamy odzyskanie niepodległości. To dzień, w którym Polska powróciła na mapę Europy po 123 latach zniewolenia. Święto, które skłania do refleksji czym jest wolność, patriotyzm i siła narodowej wspólnoty.

To także święto bardzo ważne dla Banków Spółdzielczych, których sięgająca ponad 160 lat tradycja tak mocno związana jest z historią Polski i losami wielu pokoleń Polaków. Zarówno w okresie zaborów, jak i po odzyskaniu niepodległości spółdzielczość bankowa z oddaniem walczyła o naszą narodową tożsamość, wspierała budowanie lokalnych społeczności, pozwalała umacniać przedsiębiorczość i struktury samorządowe.

Idea gospodarczego patriotyzmu przyświeca nam także dzisiaj, gdy każdego dnia dbamy o finanse Polaków i lokalną wspólnotę. Świętujemy Dzień Niepodległości jako rocznicę symboliczną dla wszystkich polskich spółdzielców.

KZBS bankowosc spoldzielcza 2018Kliknij obrazek aby powiększyć

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych infografiką przedstawiającą dane dotyczące sektora bankowości spółdzielczej za 2018r.

„Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też” to hasło rozpoczynającej się właśnie kampanii reklamowej, która promuje usługi mobilne w Bankach Spółdzielczych.

usluga blik

30- i 15-sekundowe spoty oraz billboardy sponsorskie emitowane będą w ogólnopolskich stacjach TV, a także na platformach VOD do 17 listopada 2019 r.

lok sgb 201910 oszczedzaj jesienia

Samochód Volkswagen T-Cross Style 1.0 TSI 85 kW/115 KM – to główna nagroda, jaką można wygrać w nowej loterii promocyjnej “Lokata SGB (Jesień 2019)”. Dla klientów Banku przewidziane zostały również dodatkowe nagrody, którymi są cztery Multicookery Redmont RMC-M4502E + deska dębowa Zwieger.

concordia uprawy jesien 2019

Zobacz ulotkę: Uprawy - jesień 2019

W ostatnich dniach w Oddziałach Banku Spółdzielczego w Słupcy odbyło się oficjalne wręczenie nagród II stopnia wylosowanych przez Klientów Banku w ramach loterii promocyjnej „Lokata SGB Jesień 2018”.

Szczęśliwymi zwycięzcami okazali się tym razem klienci Oddziału Banku Spółdzielczego w Słupcy i Lądku. Nasi Klienci wygrali: dwa mopy parowe Vileda i cztery ekspresy kapsułkowe Krups Nescafe.

lok sgb jesien 2018 nagr1
lok sgb jesien 2018 nagr2
lok sgb jesien 2018 nagr3
lok sgb jesien 2018 nagr4

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w aktualnie trwającej edycji lokaty promocyjnej „Lokata SGB (Lato 2019)”.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Słupcy