AKTUALNOŚCI

Lokata SGB 'Nagrodami jesień się zaczyna'

Samochód osobowy Seat Leon 5D Copa (rocznik 2017) – to główna nagroda, jaką można wygrać w nowej loterii promocyjnej “Lokata SGB (Jesień 2017)”. Dla klientów Banku przewidziane zostały również cztery dodatkowe nagrody, którymi są: Radioodtwarzacze Blaupunkt MS30 BT.

Jak zdobyć nagrody?

Nic prostszego! Wystarczy przyjść do wybranej placówki Banku Spółdzielczego w Słupcy i założyć 6-miesięczną Lokatę SGB. Minimalna kwota lokaty, gwarantująca udział w losowaniu nagród wynosi 500 zł. Można założyć lokatę stanowiącą wielokrotność tej kwoty, tym samym zwiększa się szanse wygranej".

Promocja trwa od 16 października 2017r do 22 grudnia 2017 r.

Nowa e-Składka ZUS od 01.2018

Szanowni Państwo,

Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego.

Informację o numerze tego rachunku płatnik składek dostanie z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r. Oczywiście list dotrze do płatnika, gdy ZUS zna jego aktualny adres. Jeśli nie zgłosił zmiany danych powinien to zrobić jak najszybciej.

Ważne! Jeśli płatnik do końca grudnia 2017 r. nie otrzyma informacji o numerze rachunku składkowego albo zgubi list, powinien zgłosić się do ZUS albo zadzwonić do Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS (nr tel. 22 560 16 00).

Od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki, bez względu na okres którego dotyczą, trzeba wpłacać na indywidulany numer rachunku składkowego. Jeśli płatnik nie będzie znał swojego numeru rachunku składkowego, nie opłaci w 2018 r. składek. Dotychczasowe rachunki będą zamknięte.

Więcej informacji o e-Składce znajduje się na stronie www.zus.pl/eskladka

visa 201709 radosc z zycia

Szanowni Państwo,

Informujemy, że dnia 01.09.2017r rozpoczęła się promocja ”Radość z życia! VISA…to początek” skierowana do klientów indywidualnych, którzy zamówią kartę debetową lub kredytową w ramach organizacji płatniczej VISA. W zależności od rodzaju zamawianej karty w ramach promocji mogą Państwo otrzymać upominek w postaci: portfela lub torby podróżnej.

Jak otrzymać upominek

Wystarczy podpisać umowę o wydanie jednej z oferowanych kart VISA wskazanej w regulaminie sprzedaży do dnia 30 września 2017 roku i dokonać nią jednej płatności bezgotówkowej o wartości minimum 100 zł do dnia 21 października 2017 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem promocji.

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż nagrody w loterii promocyjnej „Lokata SGB (Jesień 2016)” zostały już rozlosowane wśród Klientów Banku i trafiły do szczęśliwych zwycięzców!

Nasi Klienci wygrali 2 ekspresy do kawy Bosch, 2 parowary Philips i tablet Lenovo.

Przypominamy, iż obecnie trwa kolejna edycja lokaty promocyjnej „Lokata SGB (Lato 2017)”, do udziału w której serdecznie zachęcamy.

lok sgb 201707a letnie lowienie

Samochód osobowy Skoda Octavia Ambition – to główna nagroda, jaką można wygrać w nowej loterii promocyjnej “Lokata SGB ( Lato 2017)”. Dla klientów Banku przewidziane zostały również dodatkowe nagrody, którymi są: rower Dutch Goose Pure, tablet Samsung Galaxy Tab A 7,0 8GB LTE oraz dwa miksery Philips HR2100/40.

Jak zdobyć nagrody?

Nic prostszego! Wystarczy przyjść do wybranej placówki Banku Spółdzielczego w Słupcy i założyć 6-miesięczną Lokatę SGB. Minimalna kwota lokaty, gwarantująca udział w losowaniu nagród wynosi 500 zł. Można założyć lokatę stanowiącą wielokrotność tej kwoty, tym samym zwiększa się szanse wygranej".

Promocja trwa od 17 lipca  2017r do 13 października 2017 r.

invoobill schemat dzialania uslugi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów udostępniliśmy możliwość szybkiego i wygodnego opłacania faktur i rachunków poprzez usługę Invoobill w Internet Bankingu.

Osoba korzystająca z usługi Invoobill otrzymuje rachunki i faktury w formie elektronicznej bezpośrednio na swoje internetowe konto bankowe. Wystarczy się zalogować, wybrać odpowiednią zakładkę i jednym kliknięciem zaakceptować daną transakcję. Wraz z rachunkami lub fakturami mogą być również dostarczane inne materiały, które dotychczas przesyłane były w formie papierowej, takie jak bilingi, informacje o ofercie itp.

Dzięki Invoobillowi Klient ma pełną kontrolę nad wydatkami. Płatności za e-faktury są prezentowane zawsze w terminie i mogą być zrealizowane tylko po akceptacji użytkownika. Invoobill daje także możliwość zmiany terminu realizacji płatności.

Więcej informacji o usłudze Invoobill znajdziesz TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej usługi!