AKTUALNOŚCI

jpk vat dla mikroprzedsiebiorcow

1. JPK_VAT
Jednolity Plik Kontrolny dla potrzeb VAT (JPK_VAT) to zestaw informacji o zakupach i sprzedaży, który wynika z ewidencji VAT za dany okres. Dane do utworzenia JPK_VAT są pobierane bezpośrednio z systemów finansowo-księgowych przedsiębiorstwa. Przesyła się go wyłącznie w wersji elektronicznej, w określonym układzie i formacie (schemat XML), do 25. dnia miesiąca za miesiąc poprzedni.

2. Kto składa JPK_VAT
Od 1 stycznia 2018 r. obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT (rejestr sprzedaży VAT i rejestr zakupów VAT) i przesyłania jej jako Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT (JPK_VAT) obejmie również mikroprzedsiębiorców.
Oznacza to, że obowiązek przekazywania JPK_VAT bez wezwania organu podatkowego będzie dotyczyć wszystkich podatników VAT. Duże przedsiębiorstwa wysyłają JPK_VAT od 1 lipca 2016 r., a małe i średnie od 1 stycznia 2017 r.
...

 JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców - pełen opis

lok sgb 201801 sprawdx co zyskujesz

Samochód osobowy Opel CROSSLAND X ENJOY 1,2 81 KM (rocznik 2018) – to główna nagroda, jaką można wygrać w nowej loterii promocyjnej “Lokata SGB ( Zima 2018)”. Dla klientów Banku przewidziane zostały również trzy dodatkowe nagrody, którymi są: Grill TEFAL GC6000 Classic XL 800.

Jak zdobyć nagrody?

Nic prostszego! Wystarczy przyjść do wybranej placówki Banku Spółdzielczego w Słupcy i założyć 6-miesięczną Lokatę SGB. Minimalna kwota lokaty, gwarantująca udział w losowaniu nagród wynosi 500 zł. Można założyć lokatę stanowiącą wielokrotność tej kwoty, tym samym zwiększa się szanse wygranej".

Promocja trwa od 24 stycznia 2018r do 20 kwietnia 2018. r.

Konto za złotówkę lub karta kredytowa - odbierz upominekSzanowni Państwo,

Informujemy, że dnia 18.12.2017r. rozpoczęła się promocja ”Z Mastercard dostajesz więcej” skierowana do klientów, którzy zamówią kartę debetową „z sercem” (klienci indywidualni) lub kredytową ( klienci indywidualni i instytucjonalni) w ramach organizacji płatniczej Mastercard. W zależności od rodzaju zamawianej karty w ramach promocji mogą Państwo otrzymać upominek w postaci: zegarka am:pm lub kompletu biżuterii.

Jak otrzymać upominek

Wystarczy podpisać umowę o wydanie jednej z oferowanych kart Mastercard wskazanej w regulaminie sprzedaży do dnia 28 lutego 2018 i dokonać nią jednej płatności bezgotówkowej o wartości minimum 150 zł do 15 marca 2018 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem promocji.

Lokata SGB ZIMA 2017Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż nagrody w loterii promocyjnej „Lokata SGB (ZIMA 2017)” zostały już rozlosowane wśród Klientów Banku i trafiły do szczęśliwych zwycięzców!

Nasi Klienci wygrali 2 roboty planetarne RUSSELL HOBBS oraz kino domowe Panasonic.

Przypominamy, iż obecnie trwa kolejna edycja lokaty promocyjnej „Lokata SGB (Jesień 2017)”, do udziału w której serdecznie zachęcamy.

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z art. 29a ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 471 t.j.) zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet przez podmioty, które nie posiadają wymaganego ustawą zezwolenia. Niedozwolone jest wykorzystywanie kart płatniczych oraz innych instrumentów bądź usług płatniczych oferowanych przez Bank do dokonywania transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych niezgodnie z wyżej wymienioną ustawą.

Zakaz określony w art. 29a ust. 2 nie dotyczy uczestnictwa w zakładach wzajemnych organizowanych przez podmioty działające na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra właściwego do spraw finansów publicznych. Lista podmiotów posiadających odpowiednie uprawnienia do urządzania gier hazardowych znajduje się na stronie http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet.

Rejestr domen służących do oferowania gier hazardowych niezgodnie z ustawą znajduje się na stronie https://hazard.mf.gov.pl/.

kredyt swiateczny 201711

Szanowni Państwo,

10 telewizorów Samsung UE55MU7002, 15 smartfonów Samsung GalxyS8, 20 konsoli Sony PayStation 4 Slim 1TB+gra FIFA 18– to nagrody I stopnia, jakie można wygrać w nowej loterii promocyjnej “Kredyt świąteczny 2017”. Dodatkowo przewidziane zostały również nagrody II stopnia - zestaw 3 urządzeń „śniadaniowych” AGD ( ekspres przelewowy, toster, czajnik), które zostaną rozlosowane w naszym Banku.

Jak zdobyć nagrody w loterii?

Nic prostszego! Wystarczy przyjść do wybranej placówki Banku Spółdzielczego w Słupcy i zawrzeć umowę lub umowy o kredyt gotówkowy.

Promocja trwa od 27 listopada do 29 grudnia 2017r.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem loterii promocyjnej

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Kredyt świąteczny 2017” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. Sprzedaż promocyjna uprawniająca do wzięcia udziału w loterii trwa od 27.11.2017r do 29.12.2017r.. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.bsslupca.pl i www.sgb.pl.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6.000 zł., całkowita kwota do zapłaty 6.470,17 zł., oprocentowanie stałe 5,05%, całkowity koszt kredytu 470,17 zł. (w tym: prowizja 150 zł., odsetki 320,17zł., ubezpieczenia 0 zł., usługi dodatkowe 0 zł.), 24 miesięcznych rat równych w wysokości 236,34 zł.. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.11.2017r na reprezentatywnym przykładzie.