AKTUALNOŚCI

lok sgb 201904 oszcedzaj latem

Samochód Škoda Scala Ambition 1.0 TSI, 85 kW, Comfort – to główna nagroda, jaką można wygrać w nowej loterii promocyjnej “Lokata SGB ( Lato 2019)”. Dla klientów Banku przewidziane zostały również dodatkowe nagrody, którymi są trzy Wyciskarki Philips Viva Collection HR 1888/80

Jak zdobyć nagrody?

Nic prostszego! Wystarczy przyjść do wybranej placówki Banku Spółdzielczego w Słupcy i założyć 6-miesięczną Lokatę SGB. Minimalna kwota lokaty, gwarantująca udział w losowaniu nagród wynosi 500 zł. Można założyć lokatę stanowiącą wielokrotność tej kwoty, tym samym zwiększa się szanse wygranej".

Promocja trwa od 15 lipca do 27 września  2019 r.

 Regulamin Loterii Promocyjnej „Lokata SGB (Laato 2019)”

Uprzejmie informujemy, że 01.07.2019 rozszerzyliśmy dostępność przelewów natychmiastowych Express Elixir do 24 godzin na dobę.

Przelew natychmiastowy można zrealizować tak samo łatwo jak tradycyjny. Wystarczy zalogować się do swojego konta przez system bankowości elektronicznej i wybrać opcję natychmiastowego przelewu Express Elixir. Po zaakceptowaniu transakcji pieniądze trafią do odbiorcy nawet w kilka sekund – szybko i bezpiecznie.

Z Bankiem Spółdzielczym w Słupcy w kilka sekund bezpiecznie przelejesz pieniądze z banku do banku – przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

express elixir logo

W czwartek 06 czerwca 2019 r. w Restauracji „Czardasz” w Babinie odbyło się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Słupcy, na którym podsumowano działalność Banku w minionym roku.

W posiedzeniu uczestniczyło 24 delegatów oraz zaproszeni goście wśród nich: Dyrektor Oddziału SGB-Banku S.A Pani Grażyna Artymowicz, Przedstawiciele Związku Rewizyjnego Banków Spółdzielczych w Poznaniu Pani Zofia Matuszczak i Pan Marcin Orlik, Starosta Słupecki Pan Jacek Bartkowiak, Burmistrz Miasta Słupcy Pan Michał Pyrzyk, Wójt Gminy Słupca Pani Grażyna Kazuś, Wójt Gminy Ostrowite Pan Mateusz Wojciechowski, Kierownik Referatu Inwestycji, Rozwoju Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Kleczewie Pan Stanisław Maciejewski, Dyrektorzy Oddziałów Banku, członkowie Rady Nadzorczej.

Zebraniu przewodniczył Pan Jan Pauliński.

lok sgb 201804 mistrzowskie zagranie nagr1

lok sgb 201804 mistrzowskie zagranie nagr1

Szanowni Państwo.

W ostatnich dniach w Oddziałach Banku Spółdzielczym w Słupcy odbyło się oficjalne wręczenie nagród II stopnia wylosowanych przez Klientów Banku w ramach loterii promocyjnej „Lokata SGB Lato 2018”.

Szczęśliwymi zwycięzcami okazało się tym razem dwóch klientów Oddziału Banku Spółdzielczego w Słupcy i Lądku. Nasi Klienci wygrali: 2 rowery LE Grand Lille.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w aktualnie trwającej edycji lokaty promocyjnej „Lokata SGB (Wiosna 2019)”.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Słupcy

dzien dziecka 2019

Wszystkim Klientom, Partnerom i Przyjaciołom
Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych
Pełnych radości, nadziei i miłości

wielkanoc 2019

życzy

Rada Nadzorcza,
Zarząd
i Pracownicy
Banku Spółdzielczego w Słupcy